Koncerty

U.D.O. v marci naživo v Bratislave

26.marca prevalcuje bratislavské MMC nemecký spevácky buldozér Udo Dirkschneider so svojou kapelou U.D.O.

Udo má na krku už 66 krížikov a je neuveriteľné, s akou energiou stále koncertuje a skladá nové skladby. Len nedávno križoval Európu s rozlúčkovým programom, respektíve poctou svojim domovský ACCEPT, s ktorými začiatkom osemdesiatych rokov dobyli celý svet. Teraz sa podľa jeho slov definitívne rozlúčil s pesničkami starých parťákov, no duch ACCEPT je viac než dobre počuteľný aj v jeho vlastnej tvorbe. Jednoducho, starého psa novým kúskom nenaučíš…

Nový album U.D.O.Steelfactory“ je toho najlepším dôkazom. Nahrávku realizovala zostava s talentovaným ruským gitaristom Andrejom Smirnovom. Andrej zaranžoval a nahral všetky gitarové party sám a prispel aj výbornými riffmi. Post basgitaristu je už od roku 1997 a nahrávky „Solid“ jasný, je ním spoľahlivý Fitty Weinhold. Za bicími sa osvedčil 25-ročný šéfov syn Sven.

Aj to toľkých rokoch je Udo Dirkschneider presne taký, akého ho jeho fanúšikovia chcú. Nepotrebuje neustále objavovať nové veci, sám svoju hudobnú tvár dávno definoval a tá je v plnej miere „acceptovaná“. Do Bratislavy príde 26.marca aj s novým „Steelfactory tour“.

Lístky zoženiete v sietu Ticketportal.