Novinky

THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA zverejnili novú skladbu „Lovers in the Rain“

THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA – bokovka Björna Strida, Davida Anderssona (obaja SOILWORK) a Sharleeho D’Angela (ARCH ENEMY), ktorých ešte dopĺňajú Jonas Källsbäck, Sebastian Forslund a Richard Larsson, vydá 29.júna nový album „Sometimes The World Ain’t Enough”.

Ak máte radi rock 80.rokov so všetkým, čo k tomu patrí, máme pre vás klip k úplne novej skladbe „Lovers In The Rain” v podaní THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA.

Skupina dopĺňa: „‘Lovers in the Rain‚ je soundtrackom k tomu, keď ste prvýkrát držali za ruku svoju pravú lásku. Je to tak intenzívny pocit šťastia, až vám z toho srdce bije tak rýchlo, že vás takmer prepadne panická úzkosť. A niekde vzadu v hlave už smútite, že jedného dňa sa to všetko aj tak skončí. Ale už od prvých momentov, ako sa chvejete, viete, že už nič nebude také, ako predtým. Odteraz každú životnú skúsenosť budete porovnávať s týmto prvým kúzelným momentom. ‚Lovers in the Rain‘ vzdáva poctu hymnám našej mladosti, skladbám, vďaka ktorým sme uverili, že v živote každého, a je jedno, že sa niekedy cítiš úplne bezvýznamne, raz s niekým zažiješ niečo takého. A snáď ti v pozadí bude hrať THE NIGHT FLIGHT ORCHESTRA. Verte, všetci sme to zažili.”

Ak vás tieto slová navnadili na nový album kapely, môžete si ho už dnes predobjednať na stránkach Nuclear Blast.

Skupina chystá ku koncu roka európske turné. 12.decembra sa zastavia vo Viedni a 15.decembra prídu do Prahy.