Koncerty

Suzi Quatro v marci dvakrát na Slovensku

Najznámejšia priekopníčka ženského rocku a glam rocku, spievajúca basgitaristka Suzi Quatro, odohrá v marci 2019 v Trenčíne a v Bratislave dva dvojhodinové koncerty plné svojich najznámejších hitov.

Naposledy sme Suzi Quatro mohli vidieť na Slovensku v auguste 2018, kedy sa ukázala so skvelou kapelou, vo vynikajúcej kondícii, plná energie, skvelej nálady a optimizmu. Publikum sa nechalo jej energiou strhnúť, na oplátku spievalo s ňou, po každej skladbe búrlivo aplaudovalo a speváčku vyprevadilo so standing ovation.

Na najbližších koncertoch – 22. marca premiérovo v Trenčíne a 23. marca po druhýkrát v Bratislave odohrá Suzi skladby z úplne čerstvého albumu „No Control„, ktorý vyjde 29. marca 2019 na značke SPV/Steamhammer a tiež svoje najväčšie hity, ako napríklad „Can The Can„, „48 Crash„, „If You Can’t Give Me Love„, „She’s In Love With You“ aj slávny duet „Stumblin‘ In„. Tiež budete mať možnosť zažiť ako táto rocková kráľovná veľmi príjemne komunikuje s publikom. Počas 120-tich minút strhujúceho koncertu zistíte, že piesní Suzi Quatro poznáte oveľa viac 🙂

Vstupenky na koncert si zakúpite na maxiticket.sk.

Facebook eventy:
22.3.2019 Trenčín
23.3.2019 Bratislava