Novinky

Slováci Rust2Dust vypustili klip k singlu „Raz to dáš“. Zaznie aj saxík!

Novinka od skupiny Rust2Dust je nekompromisná, našlapaná bomba. Chalani potvrdzujú, že scéna je pestrá a oni do nej nielen že patria, ale po 10 rokoch driny ju aj tvoria!

O kvalite kapely Rust2Dust niet pochýb. Fanúšikovia sa môžu tešiť z nového klipu k singlu „Raz to dáš„. Nezvyčajným, aj keď nie úplne ojedinelým spestrením je saxofónové sólo, ktoré nahral Belgičan Maarten Jan Huysmans.

Tomáš: „Mám tú česť pracovať s tými najlepšími od „fachu“. Kapela hrá ako nikdy predtým, makáme na novom performance, máme nový zvuk, nebojíme sa experimentov a v skúšobni je dobrá aura a hrozne nás to všetkých baví. Výrazne nám pomáhajú naši kamaráti a samozrejme fans… Bez vás to jednoducho nejde.“

Ondro: „Pociťujem veľké šťastie, že som v skupine obklopený takými krásnymi ľuďmi, s ktorými mám možnosť tvoriť a hrať NAŠU muziku. V našej mikrobubline funguje tá správna chémia, ktorá sa podpisuje hlavne na hudbe a textoch. Za posledné dva roky sa nám doslovne vyrojilo množstvo nápadov, ktoré nám aj s časovým odstupom spôsobujú husiu kožu.

Marek: „Sme šťastní, že počúvame od hudobne rôznorodo zameraných ľudí a kritikov, že ich naše nové skladby jednoducho bavia. Presne to je Rust2Dust a je neodmysliteľnou súčasťou scény, na ktorej roky patrí k špičke. V neposlednom rade je to výsledok pozitívneho a odvážneho prístupu s obrovskou chuťou všetkých členov Rust2Dust a ľudí okolo kapely.

Erny: „Muzika sa dá robiť len zo srdca a zjavne to je cítiť z našich nových pesničiek. Zbytočne ich nesilíme, a preto v konečnom dôsledku znejú oveľa prirodzenejšie. Snažíme sa odvážnejšie experimentovať, aby sme posúvali naše kreatívne hranice a samozrejme aj preto, aby sme neboli ľahko „zaškatuľkovaní“. Baví nás to 🙂