Novinky

SLAYER stále živý

SLAYER vydá skladbu Repentless z nadchádzajúceho albumu The Repentless Killogy, ktorý vyjde v rôznych formátoch Blu-ray/digital movie/LP čierny a farebný vinyl/CD. SLAYER nám budú v budúcnosti určite chýbať, preto je táto nahrávka dôležitá, keďže ukazuje, prečo SLAYER boli jednou z najvplyvnejších thrash/punk/metalových skupín za posledných 35 rokov.
Zaujímavý je aj 90 minútový, živý filmový záznam, nafilmovaný v Los Angeles Forum 5. augusta 2017, ktorý napísal a režíroval BJ McDonnell. Tento chlapík má na svedomí aj tri brutálne videá ‚You Against You,‘ ‚Repentless,‘ a ‚Pride In Prejudice‘ – pre posledný štúdiový album SLAYER – Repentless 2015. Tento krátky film otváraný tromi videami obsahuje pomstu, vraždy, krviprelievanie a trest. Dej príbehu sa odvíja v chronologickom poradí a účinkuje v ňom viacero známych hercov , ktorí sa predtým zjavili vo filmových sériách ako Jason Trost (»Hatchet III«) ktorý hrá ako Wyatt, a Danny Trejo (»From Dusk Till Dawn«).
Videoklip si môžete pozrieť tu:

SLAYER sa pustia do »The Final Campaign,« v rámci »Final World Tour«2. novembra vystúpením na dvoch koncertoch 7. novembra v The Forum v Los Angeles.