Novinky

Poetry in Telegrams s dvomi novinkami

Hudobný projekt Poetry in Telegrams sa v októbri ohlásil hneď s dvomi novinkami – s knihou textov a novým videoklipom.
Knižka War for the Point of the Story (Poetry in Telegrams Lyrics) je textová príloha k doterajším štyrom albumom a uzatvára tak jednu etapu tohto medzinárodného projektu, ktorý založil slovenský hudobník a textár Johny Štefeček. Na knihe – rovnako ako na obálkach všetkých CD – spolupracoval „dvorný grafik“ Pavol Truben. Predslov napísal hudobný redaktor a novinár Rudi Rus.
Videoklip Mysteries [Love Is Not Enough] je analogicky poslednou epizódou celej série klipov s populárnym Gregorom Hološkom v hlavnej úlohe. Tentoraz mu sekunduje mladá herečka Ivana Kološová, ktorú môžete vidieť napríklad v muzikáli Tisícročná včela na doskách Divadla Andreja Bagara v Nitre. Režisérom záverečnej, piatej časti „seriálu“ je opäť Peter Čermák. Singel pochádza z ostatného albumu I, Koheleth, ktorý bol nominovaný na Radio_Head Awards v kategórii Hard & Heavy. O bicie sa na nahrávke postaral jeden z najuznávanejších bubeníkov sveta, Marco Minnemann (GER/USA). Ten sa so svojou kapelou The Aristocrats čoskoro predstaví aj slovenskému publiku.
Link – videoklip Mysteries:  https://youtu.be/S6KICIJzBqo

Kompletná séria klipov POETRY IN TELEGRAMS s Gregorom Hološkom (1. – 5. časť):

  1. Juliet & Romeo – https://youtu.be/F9xA-FL4ze0
  2. Miracles – https://youtu.be/xExQ3ffzdhA
  3. Stargazing – https://youtu.be/8JzXg7dwP-U
  4. Bulgakov – https://youtu.be/q_cll1vYG_0
  5. Mysteries – https://youtu.be/S6KICIJzBqo

Jednotlivé piesne i albumy projektu nájdete na https://poetryintelegrams.bandcamp.com/ a na najznámejších streamovacích službách.