Koncerty PR správy

PAPA ROACH spája sily s HOLLYWOOD UNDEAD a v marci prídu na Slovensko!

17 rokov po vydaní singlu “Last Resort” ho rockové rádia rotujú stále dookola. Autori tejto nu-metalovej hymny boli dva krát nominovaní na cenu Grammy a absolvovali svetové turné s Marilynom Mansonom či Eminemom. Na Slovensku PAPA ROACH vystúpili v roku 2018 a ich strhujúca show nadchla preplnený amfiteáter v Seredi. Rozhodli sa preto vrátiť už 6. marca 2020 a prinesú si ako posilu amerických HOLLYWOOD UNDEAD a ICE NINE KILLS.

Názov PAPA ROACH sa dá do slovenčiny voľne preložiť ako Otec šváb. Tento názov pochádza z prezývky spevákovho nevlastného deda Howarda Williama Roatch-a, ktorého kamaráti prezývali Papa Roach. Roatch v roku 1996 spáchal samovraždu a kapela mu venovala pieseň „Roses On My Grave“.

Odvtedy energickí nu-metalisti na čele s frontmanom Jacobym Shaddixom nahrali 10 štúdiových albumov a posledný z nich nesie názov “Who do you trust?”.

V Bratislave vystúpia v Eurovia aréne spolu s čoraz známejšími HOLLYWOOD UNDEAD, ktorých svetové hudobné magazíny prirovnávajú k SLIPKNOT, KORN či LIMP BIZKIT.

Obidve kapely sú známe energickou show, počas ktorej idú na doraz. Nechajte sa strhnúť koncertom plným hitov ako “Forever”, “Getting Away With Murder”, “Burn”, či “…To be Loved”.

Vstupenky si môžete kúpiť v sieti TicketLive. Organizátor ponúka aj špeciálne VIP balíčky. Máte tak šancu sa osobne stretnúť s kapelou a vidieť dosiaľ nezverejnený dokument o Papa Roach!