Novinky

Mušketiersky singel od RUNNING WILD

RUNNING WILD vydali nový digitálny singel a lyrické video ku skladbe „Crossing The Blades“. Skladba pochádza z nadchádzajúceho EP s rovnomenným názvom a obsahuje tri nové skladby a jednu prerobenú skladbu.
Rock N Rolf k tomu poznamenal: Na tejto skladbe je výnimočné to, že je predzvesťou nasledovného štúdiového albumu, ktorého vydanie je naplánované na leto 2020 a zároveň je dostupná v tejto verzii len na uvedenom EP. Album bude obsahovať odlišnú verziu znovu nahranú verziu s množstvom malých zmien. ‚Crossing The Blades’  je nezvyčajná skladba aj kvôli tomu, že všeobecne je skladba RUNNING WILD založená na gitarovom riffe. V tomto prípade je však založená na basgitarovom riffe a gitara je len akýmis riffovým prispievateľom. Jedinečná vecička u RUNNING WILD. Mimochodom, námetom skladby je staré motto mušketierov  – Jeden za všetkých, všetci za jedného!
Lyrické video si môžete pozrieť tu:

„Crossing The Blades“ vyjde u SPV/Steamhammer 6. decembra 2019 ako CD-EP, 12″ vinyl, balíček s tričkom (Steamhammer Shop), verzia k stiahnutiu a stream: https://RunningWild.lnk.to/CrossingTheBlades

RUNNING WILD live  2020:
05.06. CZ-Plzen – Metalfest Open Air
03.07. DE-Ballenstedt – Rockharz Open Air

Tour Agency: https://www.seaside-touring.com/
http://www.running-wild.de/
https://www.facebook.com/runningwildmusic/
https://www.facebook.com/steamhammerofficial