Novinky

NORTHTALE prichádzajú s novým singlom “Shape Your Reality”

Švédsko-americká superskupina NORTHTALE už o tri týždne vydá svoj debutový album “Welcome To Paradise” a je teda najvyšší čas predstaviť si ďalšiu skladbu z novinky. Druhý singel dostal názov “Shape Your Reality”.

Gitarista Bill Hudson hovorí: “Táto skladba to celé odštartovala. Dokonale reprezentuje všetky prvky, ktoré tvoria našu hudbu: melódie, technika, jednoduchá štruktúra skladby, gitarové a klávesové linky a rýchlosť. Text je o mojej viere vo vesmír a našej schopnosti využiť jeho silu. Z myšlienok sa stávajú veci a každý sen sa môže stať a stane sa realitou, ak sme schopní nasmerovať všetku energiu do jeho naplnenia. Všetko je to v našich hlavách. Používajme ich a vytvorme si vlastnú budúcnosť. Niektorí fanúšikovia možno poznajú predchádzajúcu verziu tejto skladby, ktorú sme nezávisle zverejnili minulý rok, ale teraz s radosťou všetkým predstavujeme albumovú verziu ‚Shape Your Reality‚.

Album “Welcome To Paradise” si môžete predobjednať TU.

NORTHTALE tvoria Bill Hudson (TRANS-SIBERIAN ORCHESTRA, I AM MORBID, ex-U.D.O./DIRKSCHNEIDER), Christian Eriksson (ex-TWILIGHT FORCE), Patrik Johansson (YNGWIE MALMSTEEN, ex-W.A.S.P. etc.), Mikael Planefeldt a Jimmy Pitts.