Novinky

Na turné Vesmírnym výťahom

Klasické rockové kvarteto SPACE ELEVATOR, ktoré vytvorili gitarista David Young a plamenná speváčka The Duchess vyšli na svetlo s upútavkou k ich súčasnému albumu Space Elevator II. Upútavku si môžete pozrieť tu:

Album „Space Elevator II“  bol vydaný v máji minulého roku u SPV/Steamhammer ako CD digipak, 2LP vinyl a digital: https://SpaceElevator.lnk.to/II
Skupina s potešením oznámila, že bude špeciálnym hosťom na turné Russ Ballard “It’s Good To Be Here” European Tour, ktoré sa uskutoční v marci 2020 na podporu nového albumu s rovnomenným názvom. Skupina taktiež vydá tesne pred turné skladbu “Queen For A Day” ako singel. Album sa umiestnil v minulom roku na rebríčkoch UK rock chart top 30 a Indie chart top 20. Russ Ballard, ktorý mal niekoľko výborných albumov  a taktiež napísal úspešné skladby pre iných autorov akými sú Since You Been Gone and I Surrender pre Rainbow, God Gave Rock and Roll To You pre Kiss,  New York Groove pre gitaristu  Kiss  Ace Frehleyho a Winning pre Santanu. S významným postavením speváka a gitaristu v Argent napísal už zmienenú skladbu God Gave Rock and Roll to You ako aj Hold Your Head Up a podieľal sa na sólových vokáloch, ktoré s aobjavili v seriály Miami Vice.

„It’s Good To Be Here“ Europe-Tour 2020
RUSS BALLARD
špeciálny hosť: SPACE ELEVATOR
13.03. DE-Rüsselsheim – Das Rind
14.03. BE-Verviers – Spirit Of 66
16.03. DE-Bremen – Meisenfrei
18.03. DE-Göttingen – Exil
19.03. DE-Wuppertal – Live Club Barmen
21.03. DE-Obernburg am Main – Kulturhalle
22.03. DE-Munich – Ampere
24.03. AT-Vienna – Reigen
25.03. DE-Nürnberg – Hirsch
26.03. DE-Augsburg – Spectrum
28.03. NL-Amsterdam – Q-Factory
29.03. DE-Hamburg – Bahnhof Pauli
31.03. DE-Hannover – Musikzentrum
Vstupenky na obidve skupiny sú k zakúpeniu tu:
https://onstage-promotion.reservix.de/events?q=Russ+Ballard

www.spaceelevatorband.com/store
https://www.facebook.com/spaceelevatoronline
https://www.facebook.com/steamhammerofficial/