Koncerty

Na Slovensko sa valia EVANESCENCE!

Gothic rock. Gothic metal. Alebo aj symfo-metal… Je to úplne jedno, ako ich nazvete. Prichádza správa roka – EVANESCENCE konečne vystúpia na Slovensku!!!

Symfonicko-metalová, či gothic-rocková inštitúcia EVANESCENCE je zatiaľ najväčšou hviezdou tohto žánru, čo sa celosvetového dopadu týka a ich hity hrajú všetky možné rádiá. Minimálne ich najväčším MEGA-hitom „Bring Me to Life„, Going Under“ alebo „My Immortal“ ste sa za posledné roky jednoducho nemohli vyhnúť a bezpodmienečne ich poznáte.

A nadišiel čas, aby tieto skladby a aj ďalšie rockové chuťovky prišla kapela predstaviť aj na Slovensko. Po dlhšej prestávke na európskom kontinente sa EVANESCENCE vyberajú na nie veľmi intenzívne turné a jednou z mála zastávok v Európe sa stalo aj Slovensko. Kapela sľubuje takmer dvojhodinový koncert a čoskoro budú známi aj predskokani.

Na túto udalosť sa musíte náležite pripraviť, a preto si hneď do kalendára poznače dátum 7.september, kedy sa EVANESCENCE predstavia v trnavskej City Arene.  Vstupenky sú v predaji od 3.5.2019 10:00 v sieťach Maxiticket.sk a Predpredaj.sk. Počiatočná cena vstupeniek je 40€. Pozor, cena sa bude postupne zvyšovať, takže s kúpou netreba otáľať.

Koncert prináša a usporadúva agentúra PROFI EVENT.