Koncerty PR správy

Koncert KORN a GOJIRA v Bratislave je už z polovice vypredaný!

31. mája 2020 sa v bratislavskej AXA aréne NTC predstaví súčasná metalová špička. Turné na podporu nového albumu skupiny KORN s názvom “The Nothing” zavíta aj ku nám a privezú so sebou death/groove metalovú bombu z Francúzska – GOJIRA. Viac ako polovica lístkov na koncert sa už predala!
Zostávajúce lístky si môžete kúpiť na TicketLive.sk

Album “The Nothing” vyšiel v septembri a je považovaný za najsilnejší album kapely za posledných 10 rokov. Žiaľ, poznačila ho smrť manželky a matky detí frontmana Jonathana Davisa. Deven Davis zomrela pred rokom v auguste na neúmyselné predávkovanie kombináciou drog a liekov. Niekoľko rokov predtým bojovala s psychickými problémami.

KORN patrí k najpopulárnejším rockovým zoskupeniam na svete a bol založený v roku 1993. Kombináciou metalu, hip-hopu, elektroniky a folku definovali úplne nový žáner a predali doteraz až 40 miliónov albumov. Ich koncerty patria k tomu najlepšiemu na svetovej koncertnej scéne.

GOJIRA je francúzska death groove metalová kapela známa tématickými textami týkajúcimi sa životného prostredia. Vydali 6 štúdiových albumov a 3 koncertné DVD. GOJIRA bola nominovaná na ocenenie Grammy za najlepší rockový albumMagma” a najlepší metalový počin za ich singel “Silvera”.