Novinky

Isaac Delahaye (EPICA) vás naučí metalové klasiky na gitare

Gitarista holandskej skupiny EPICA Isaac Delahaye štartuje Školu metalu – online platformu, kde sa každý môže učiť od najlepších gitaristov na svete.

V prvej sérii kurzov Isaac predstavuje 6 klasických skladieb EPICY. Každej skladbe je venované separátne video, v ktorom vás Isaac prevedie celou skladbou, predstaví rôzne techniky a naučí vás všetky prechody a špecifiká skladby. Video je snímané tromi kamerami, takže budete mať detailné zábery na ľavú aj pravú ruku. Isaac vám zároveň prezradí variácie, ktoré predvádza na koncertoch.

Isaac hovorí: “Keď som videl, že bežné hudobné vzdelávacie systémy sa správajú k metalu ako k outsiderovi, rozhodol som sa založiť Školu metalu. Je pre každého, kto hľadá lekcie od samotných hudobníkov, ktoré idú do hĺbky. Aký lepší spôsob je naučiť sa vaše obľúbené skladby, ak nie od hudobníkov, ktorí ich sami zložili. Prevedú vás všetkými časťami, ukážu rôzne triky a techniky a vysvetlia vám, prečo robia veci tak či onak. Ak si samouk, ktorý rád hrá na gitare alebo máš ambíciu stať sa profesionálom, toto je presne to, čo si hľadal.

Jednotlivé kurzy nájdete TU.