Koncerty

Ekvádorský inštrumentalista LEO ROJAS príde prvýkrát na Slovensko!

29.marca zaznie v bratislavskom MMC dokonalá symbióza tradičnej juhoamerickej hudby s prvkami etna a world music. Na Slovensko totiž zavíta po prvýkrát ekvádorský inštrumentalista LEO ROJAS, ktorý je jeden z posledných domorodých juhoamerických indiánov.

Leo označovaný ako „ syn Ekvádora“ je známy tým, že v roku 2011 vyhral v Nemecku talentovú súťaž „Das Supertalent“, nemeckú verziu súťaže Veľká Británia hľadá talent. Od tej doby Leova popularita rastie závratným tempom. Za predaj viac než 200.000 albumov získal dvakrát zlaté ocenenie a jeho piesne majú na youtube neuveriteľné veľké množstvo vzhliadnutí.

Doposiaľ vydal 5 štúdiových albumov, posledný v roku 2017 pod názvom Leo Rojas. Tvorba Lea Rojasa vychádza z jeho koreňov, vnáša do nej výrazne prvky tradičnej juhoamerickej hudby s použitím rôznych tradičných nástrojov ako panová flauta, tradičné juhoamerické píštaly a pod. Leove piesne Vás od prvých sekúnd úplne zaplavia a dostanú Vás do iného sveta, inej dimenzie, ktorú nemožno opísať slovami.

Ako predskokan na koncerte vystúpi domáca kapela Djembe picnic band.

Predpredaj lístkov štartuje 5.novembra. Lístky zoženiete na predpredaj.sk alebo v pobočkách Slovak Telekomu.

01: https://www.facebook.com/events/347052992725104/