Novinky

DORO má vonku prvú skladbu z nového albumu „All For Metal“

Nemecká kráľovná heavy metalu DORO plánuje 17.augusta vydať nový dvojalbum „Forever Warriors, Forever United”. Už dávnejšie DORO prezrazila, že album bude plný silných melódií a metalových hymien, a práve zverejnená skladba „All For Metal” jej slová len potvrdzuje. Okrem nesmrteľnej DORO sa v klipe ukázala plejáda metalových hudobníkov, ktorí vypomohli aj s refrénmi. A keď hovoríme plejáda, myslíme plejáda. Veď posúďte sami: Mille (KREATOR), Johan Hegg (AMON AMARTH), Chuck Billy (TESTAMENT), Jeff Waters (ANNIHILATOR), SABATON, ROSS THE BOSS, Rock‘n‘Rolf (RUNNING WILD), DETRAKTOR, Tommy Bolan (ex-WARLOCK), Andy Brings a nebohý Warrel Dane (NEVERMORE).

DORO dopĺňa: „Myslím, že ‚All For Metal‚ je hymna typu ‚All We Are‚ so skvelými hosťami za mikrofónom. Všetci sú moji priatelia. Je to skvelá skladba naživo a dúfam, že si ju užijete, pretože je jednou z mojich najobľúbenejších!”

Ak si chcete „All For Metal“ zaspievať spoločne s DORO, zastavte sa 15.júna na festivale Masters of Rock. Dvojalbum „Forever Warriors, Forever United” si oddnes môžete predobjednať na stránkach Nuclear Blast.