Koncerty PR správy

Do Bratislavy po prvýkrát prídu svetoví rockeri SKILLET !

Rockový štvorlístok z Memphisu je právom radený medzi najúspešnejšie rockové kapely 21. storočia. Na svojom konte majú cez jedenásť miliónov predaných albumov, sú držiteľmi platinovej dosky za album „Awake“, sú víťazi Billboard Music Awards, boli niekoľkokrát nominovaní na Grammy Awards. Ich videá majú milióny zhliadnutí na YouTube – ostatne len sám singel „Monster“ ich má vyše 130 miliónov. Okrem toho je tento singel dvojnásobne platinový a s 57 miliónmi prehratí na Spotify je ôsmou najviac prehrávanou skladbou roku 2015. A nezabúdajme ani na milióny oddaných fanúšikov po celom svete …

Od svojho založenia v roku 1996 prešli SKILLET niekoľkými zmenami v zostave. Súčasné zloženie John Cooper (zakladajúci člen), Korey Cooper, Len Ledger a Seth Morisson sa ustálilo v roku 2011 a o dva roky neskôr vydali album „Rise“. Na svojom konte majú už desať albumov, pričom ten najnovší s názvom „Victorious“ vyšiel v auguste tohto roka.

S takouto parádnou vizitkou teda prichádzajú SKILLET prvý krát na Slovensko! 25. novembra sa predstavia v bratislavskej Rafinery Gallery a vy si môžete lístky zabezpečiť u predajcu TooToot.fm od 35 Eur.

Facebook event