Koncerty

AVANTASIA tento týždeň 2x na Slovensku. Poznáme časový harmonogram aj merchandise.

27.3. Prešov – Tatran Handball Aréna a 28.3 – Bratislava – Hant Aréna Pasienky

Keďže úvodné koncerty moštrózneho turné Avantasia – Moonglow World Tour sa nezadržateľne blížia, manažment skupiny nám oznámil celodenný plán kapely a ich technikov. My z toho pre vás vyberáme najdôležitejšie informácie a tými sú upresnené časy otvárania hála začiatok koncertu.

Skupina s prihliadnutím na pohodlie fanúšikov stanovila tieto časy:

Prešov 27.3.2019:
19:00 Doors open
20:30 Showtime Avantasia
23:30 END of show

Bratislava 28.3.2019:
18:00 Doors open
19:30 Showtime Avantasia
22:30 END of show

Tieto novinky síce posúvajú začiatok hrania o nejaký čas, ale na druhej strane sa za tú dobu stihnete zorientovať v halách a samozrejme, môcť si vybrať a kúpiť bohatý merchandise – teda tričká, mikiny, CDčka, samolepky a pravdepodobne množstvo iných suvenírov. Občerstviť sa a ako fyzickú spomienku si zakúpiť aj malý spomienkový predmet. Základná rockerská „potravina“ – pivo, bude v cene 1,50€ a ostatné nápoje a pochutiny taktiež v prijateľných cenách.

Časy sú v mestách rozdielne z dôvodu nočného kľudu, pretože bratislavská hala sa nachádza v meste a musí sa tam končiť skôr. Prešovská hala je trošku mimo stredu mesta, takže sa tam môže hrať dlhšie.

Do haly nebudú vpustené bežné predmety, ako sú sklenené a plastové fľaše, dáždniky, iné predmety ktoré sa dajú použiť ako zbrane, zbrane, domáce zvieratá, profesionálne fotoaparáty a kamery. Rešpektované sú mobilné telefóny. Ďakujeme za vaše pochopenie.

Budeme radi, ak túto informáciu budete šíriť medzi známych, fanúšikov a vlastne kamkoľvek.

Vidíme sa v Prešova a v Bratislave už túto stredu a štvrtok!

Team Profi Event

Vstupenky TU.