Koncerty

AVANTASIA po rokoch opäť na Slovensku!

Najúspešnejšia rocková opera všetkých čias po troch rokoch opäť prevalcuje Európu a svet. A jej svetové turné, ako sa to zatiaľ javí, začína práve u nás, na Slovensku! 27.3. sa AVANTASIA predstaví v Prešove a o deň neskôr v Bratislave.

Táto rocková opera je známa svojím výborným speváckym aj muzikantským obsadením na albumoch aj na živých koncertoch, preto je určite na čo sa tešiť. Zatiaľ sú síce známi „len“ hostia na najnovšom albume “Moonglow”, ale je jasné že aj naživo pôjde s tvorcom AVANTASIE, Tobim Sammetom, celá perepúť známych mien !

Album „Moonglow“ ozdobia hlasy známe aj z predošlých albumov, ako Ronnie Atkins (PRETTY MAIDS), Jørn Lande (JORN, ex-MASTERPLAN), Eric Martin (MR. BIG), Geoff Tate (OPERATION:MINDCRIME, ex-QUEENSRŸCHE), Michael Kiske (HELLOWEEN, UNISONIC) či Bob Catley (MAGNUM), ale tiež nové mená ako Candice Night (BLACKMORE’S NIGHT), Hansi Kürsch (BLIND GUARDIAN) a tiež Mille Petrozza (KREATOR)!

Dvoma fantastickými megakoncertmi – v Prešove sa to všetko spustí a cez Bratislavu sa presunie táto „hystéria“ do celého sveta! Pozor! Niektoré koncerty európskeho turné sú už vypredané, niektoré sa k tomu rýchlo blížia. Nečakajte s nákupom vstupeniek ani vy! Kúpte si lístky ako Vianočný darček! Cena vstupeniek sa bude po Novom roku zvyšovať. Vstupenky zakúpite TU.

AVANTASIA na Slovensku:
27.3. Prešov – Tatran Handball Aréna
28.3 – Bratislava – Hant Aréna Pasienky