Koncerty

ANTIMATTER s jedinou show v rámci Česka a Slovenska

Na Slovensko zavíta po prvýkrát anglická alternatívna rocková kapela  ANTIMATTER, ktorá príde predstaviť slovenským a českým fanúšikom úplne nový album „Black Market Enlightenment“. Tento v poradí siedmy štúdiový album bude vydaný na jeseň tohto roka a hneď 19.novembra ho predstavia naživo v bratislavskom randale.

Kapela vznikla v roku 1997 v anglickom Liverpoole ako projekt speváka a skladateľa Mick Mossa a bývalého člena kultovej britskej kapela ANATHEMA Duncana Pattersona. Spolu vydali tri štúdiové albumy „Saviour„, „Lights Out„, „Planetary Confinement“ a jeden živák „Live@K13„. Na prvých albumoch sa Mick a Duncan sústredili na melodické vokálne linky, dark elekroniku a vyváženú hranicu medzi gothic a trip hop. Krátko po vydaní tretieho albumu opúšťa kapelu Patterson a Moss pokračuje v kapela sám a vydáva štvrtý album „Leaving Eden„. Piesne z tohto albumu sú lepšie ako kedykoľvek predtým.

V priebehu rokov sa tvorba kapely neustále vyvíjala. Albumy „Fear of a Unique Identity“ a „The Judas Table“ sú toho len dôkazom. Tvorbu kapely je tažko presne zaškatulkovať, ide o jedinečnú zmes melancholického, progresívneho rocku s prvkami gothic rocku, dark ambientu a art rocku. Ich live vystúpenia sú vždy silným hudobným a umeleckým zážitkom a koncert je určený nielen pre všetkých milovníkov kvalitného alternatívneho a progresívneho rocku. Mená predskokanov budú oznámené čoskoro.

Predpredaj lístkov:
cez Predpredaj.sk, Predprodej.cz
vo všetkých pobočkách Slovak Telekomu