Koncerty PR správy

ALTER BRIDGE v rámci európskeho turné aj vo Viedni!

ALTER BRIDGE vydali šiesty štúdiový album a v rámci európskeho turné si spravia zastávku aj vo Viedni!
ALTER BRIDGE je už viac ako 15 rokov skupinou, ktorá maže hranice medzi hard rockom a heavy metalom. Stavajúc na nezameniteľnom zvuku, ktorý kapele zabezpečil celosvetový úspech a oddanú fanúšikovskú základňu, sa kapela vracia so šiestym štúdiovým albumpm „Walk The Sky“, ktorý 18. októbra vyšiel vďaka vydavateľstvu Napalm Records. Štrnásťskladbový opus predstavuje kreatívny vrchol pre kvarteto pozostávajúce z Mylesa Kennedyho (gitara a spev), Marka Tremontiho (gitara a spev), Briana Marchalla (basgitara) a Scorra Phillipsa (bicie). „Walk The Sky“ čerpá prvky z každej z predchádzajúich nahrávok a ako celok vytvárajú niečo veľmi svieže.
Album, ktorý vznikal pre kapelu celkom novým spôsobom, sa zrodil z kompletných nápadov na skladby, ktoré vytvorili Kennedy a Tremonti. Tieto piesne potom vypilovala celá kapela do štrnástich skladieb, ktoré robia z „Walk The Sky“ skutočný hudobný zážitok.
Od úvodnej vokálnej melódie „One Life“ až po impozantné finále „Dying Light“, ALTER BRIDGE vytvorili impozantný prídavok do svojho hudobného katalógu. Piesne ako „Godspeed, „Native Son“ a „Walking On The Sky“ dostanú zaručene priestor v koncertných setlistoch. „Forever Falling“ je vokálnym návratom Tremontiho, kde Kennedy preberie refrén, podobne ako na obľúbenom „Waters Rising“ z Fortress.
ALTER BRIDGE takisto s potešením potvrdili svoj návrat do európskych arén v novembri a decembri spoločne s hosťami SHINEDOWN (celé turné), SEVENDUST (support v rácmi UK) a RAVEN AGE ( support pre zvyšok Európy). Do pozornosti dávame najmä ich zastávku vo viedenskom Gasometri, kde sa táto partia predstaví 29. novembra!

Facebook event