Novinky

Album „Idolatry“ od PERVERSITY na vinyle

PERVERSITY vydajú svoj posledný album Idolatry na klasickom čiernom vinyle. LP Idolatry vyjde oficiálne už 30. novembra 2018 vo vydavateľstve Metal Age Productions. Nádherne prepracované grafické stvárnenie obalu vynikne v tomto tradičnom formáte dokonale. Slovenská death metalová scéna tak bude čoskoro obohatená o ďalší jedinečný hudobný skvost. Gitarista PERVERSITY Dodi Košč  sa k vydaniu nahrávky vyjadril nasledovne:
Mám veľmi dobrý pocit z nového albumu „Idolatry“ vo vinylovej verzii, ako po zvukovej, tak po grafickej stránke. Mám pocit, že nahrávka teraz znie viac atmosféricky, čitateľnejšie a agresívnejšie, akoby viac rezala do živého. Na slovenskej scéne vyšlo len niekoľko albumov v klasickej vinylovej verzii a preto verím, že týmto albumom potešíme zberateľov a fanúšikov pravého, brutálneho death metalu. My ako banda sa práve dožívame neskutočných 23 rokov a to je krásne vyvrcholenie našej existencie. Ideme ďalej a s novou motiváciou. Yeah!!!

Album Idolatryje k dostaniu vo vydavateľstve Metal Age Productions, alebo kontaktujte skupinu PERVERSITY, prípadne si zájdite na niektorý z ich najbližších koncertov. Ak sa považujete za verného fanúšika PERVERSITY, podporte skupinu tým, že pôjdete na niektorý z ich koncertov, kde určite bude táto skvelá death metalová nahrávka k dostaniu vo vinylovom, alebo CD formáte.